Sponsors

Onze leden

AUTO BRANCHE                                                                                      
Autobedrijf Steeneveld
Dirk Steeneveld
Molenweg 28
2631 AC NOOTDORP
015 - 310 66 30
06 - 202 95 291
autobedrijf@steeneveld.nl
autobedrijfsteeneveld.nl

BEVEILIGING
Schouten Techniekgroep
Timo van Dorp                                                                                                       
Koperslager 17
2631 RK Nootdorp                                                                                                  
070 - 399 00 99                                                                                    info@schoutentechniekgroep.nl                                                                                                schoutentechniekgroep.nl

BROUWERIJ

Heineken Bierbrouwerij
Heineken Brouwerijen Zuid Holland
Vareseweg 16
3047 AV Rotterdam

BOUWBEDRIJF
ARCOBOUW
Arco Ammerlaan
Krabbescheer 17
2631 DW Nootdorp
06 – 215 87 655
info@arcobouw.nl
arcobouw.nl

BOUWMATERIALEN

Koolschijn Keukens & Sanitair
Nico van Beek
Rotterdamseweg 352
2628 AT Delft
015 – 251 71 71
info@koolschijn.nl
koolschijn.nl

COMPRESSOREN

Verboon Compressoren
Huib Verboon
Koperslager 28
2631 RK Nootdorp
015 – 361 90 84
06 – 536 62 322
Fax: 015 – 361 90 85
huib@verbooncompressoren.nl
verbooncompressoren.nl

ETEN en DRINKEN en RESTAURANT
De BBQ Specialist
Rene de Visser
Laan van Ambacht 20
2631 RJ Nootdorp
06 - 461 13 060
info@bbq-specialistdevisser.nl
bbq-specialistdevisser.nl

Howdy`s Pannenkoek Saloon
Piet Vergeer
Gildeweg 2
2632 BA NOOTDORP
015 - 310 10 03
06 - 537 70 621
info@wittepaard.nl
wittepaard.nl

L-Arcobaleno B.V.
John Vonk
Dorpsstraat 4 
2631 CT NOOTDORP
015 - 310 18 18
vonk@l-arcobaleno.nl 
l-arcobaleno.com

Proeflokaal Sijgje
Claudio Houtman
Herensraat 151
2271  CE  Voorburg
06 - 420 16 775
claudiohoutman@gmail.com
proeflokaalsijgje.nl

INSTALLATIEBEDRIJF

Chris de Vreede
Magnolialaan 3
2641 CL Pijnacker
06 - 212 53 814
chrisdevreede75@hotmail.com

IT BEDRIJF

Bokxing IT
Mirko van Schagen
Elektronicaweg 14a
2628 XG Delft
088 - 00 164 04
mirko@bokxing-it.nl                                                                                                                           bokxing-it.nl

Sydecon B.V.
Reint Hartlieb
Kortelandsedreef 10
2631 NG Nootdorp
06 - 143 39 977
reint@sydecon.nl
www.sydecon.nl

KOEL EN VRIES LOGISTIEK

Arctic Koel en Vries logistiek B.V.
Hans en/of Nico Post
Chroomstraat 154
2718 RH Zoetermeer
079 – 363 39 90
06 – 539 13 792                                                                                             
hans@arctic.nl  
arctic.nl

MAKELAARSKANTOOR

Elzenaar NVM Makelaars
Michiel Spiker
Driebergenstraat  37
2546 BB Den Haag
070 – 360 48 07
06 – 532 98 683
Fax: 070 – 360 98 77
m.spiker@elzenaar.com
elzenaar.com

Dijksman & Partners Woningsmakelaars & Taxateurs B.V.
Jan Willem Dijksman
Schieweg 57
2627 AT Delft
015 - 257 71 77
06 - 505 00 983    
info@dijksmankruiper.nl
dijksmankruiper.nl

NOTARIS KANTOOR
Caminada Notarissen
Haagweg 175
2281 AJ  Rijswijk
rijswijk@caminadanotarissen.nl
caminadanotarissen.nl
Mr John Roozeboom
06 - 538 45 953
070 - 413 84 13
twitter.com/CaminadaNotaris
Ook kantoor aan de:
Kerkweg 7
2631 CB Nootdorp
015 - 310 20 10

 

PROJECT -EN WONINGINRICHTING
Zomerschoe Project -en Woninginrichting
Fons van der Stap
Verlengde Spiegelmakerstraat 5
2645 LZ DELFTGAUW
06-51094055
info@projectzomerschoe.nl
www.projectzomerschoe.nl

 

SENSORS en CONTROLS
Tasseron B.V.
Patrick Brouw
Ambachtshof 50
2632 BB  Nootdorp
015 - 310 40 00
Fax: 015 - 310 40 40
pbrouw@tasseron.nl
tasseron.nl

TELEFONIE

Haagcom B.V.
De heer Stefan Peschel
Willem Dreeslaan 237
2729 NE Zoetermeer
0800 4224 266
info@haagcom.nl
haagcom.nl

SYMPATHISANTEN
Marcel Riedijk
Westlaan 96
2641 DP Pijnacker
mriedijk@hetnet.nl

Rob en Lianne Oostwouder                                                                         
Keizerskroon 26                                                                                                   
2631 VX Nootdorp   
06 - 229 66 168                                                                        
r.oostwouder@ziggo.nl


Guilamo Bonapart
Leyweg 948
2545 GV Den Haag
06 - 53570520
g.bonapart@vbadvisory.nl

 

VERHUIZINGEN  & TRANSPORT
JS  Verhuizingen en Ontruimingen
Jacco van Vianen
Verhuizingen:  06 - 30961629
Ontruimingen: 06 - 53334097

info@jsverhuizingen.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!