Sponsors

Wie is wie

 

Bestuur:    
Voorzitter Sander Jansen voorzitter@svnootdorp.nl
Penningmeester Rob Oostwouder penningmeester@svnootdorp.nl
Secretaris John Smits secretaris@svnootdorp.nl
Jeugdzaken Jan Kok voorzitter-jc@svnootdorp.nl
Business Frans ter Linden f.terlinden@svnootdorp.nl
Facilitair Eddy Kokshoorn facilitair@svnootdorp.nl
     
Jeugdcommissie:   jeugdcommissie@svnootdorp.nl
Voorzitter Jan Kok jc-voorzitter@svnootdorp.nl
Voetbal technisch Martijn van Wijk jc-voetbalzaken@svnootdorp.nl
Algemene zaken Reint Hartlieb jc-algemeen@svnootdorp.nl
Penningmeester Angela Goeman  jc-penningmeester@svnootdorp.nl
Secretaris Leontine Winkelhagen jc-secretaris@svnootdorp.nl
     
Commissies Naam Contactpersoon Email
Wedstrijd secretariaat

Jan Kok
John Smits
Frank van der Kooij

wedstrijdsecretariaat@svnootdorp.nl
Scheidsrechters commissie Jeroen Bruinooge
Bob de Bruijn
Patrick Brouw
scheidsrechters@svnootdorp.nl
Oefenwedstrijden Frank van der Kooi oefenwedstrijden@svnootdorp.nl
Toernooi commissie Peter Knetemann toernooicommissie@svnootdorp.nl
Winter Top Toernooi Richard Lodder
Ralf van den Berg
Paul Nieuwdorp
wintertoptoernooi@svnootdorp.nl
PZ trainers senioren Sander Jansen
John Smits
Rob Oostwouder
voorzitter@svnootdorp.nl
PZ trainers jeugd Sander Jansen voorzitter@svnootdorp.nl
Materiaal- en kledingbeheer Reint Hartlieb materialen@svnootdorp.nl
Personeelszaken John Smits j.smits@svnootdorp.nl
Activiteiten commissie DAC Tamara Rob
Rob van der Werf
dac@svnootdorp.nl
Zaterdagdienst Marcel Knijnenburg zaterdagdienst@svnootdorp.nl
Activiteiten senioren Jordy Hanemaaijer kokon@svnootdorp.nl
Normen en Waarden John Smits fairplay@svnootdorp.nl
Financiële administratie Berry Gouwstra crediteuren@svnootdorp.nl
Loonadministratie Berry Gouwstra crediteuren@svnootdorp.nl
Onderhoud & beheer Frits Lamens f.lamens@svnootdorp.nl
Activiteiten senioren Paulien de Koning kokon@svnootdorp.nl
Kantine commissie Leonie Kleinhorst kantinecommissie@svnootdorp.nl
Inkoop Mike Snaaijer
Leonie Keinhorst
kantinecommissie@svnootdorp.nl
Ledenadministratie Petra van der Kooij
Saskia van de Akker
ledenadministratie@svnootdorp.nl
Ledenadministratie - Financieel Marcel Ruesen financieleadministratie@svnootdorp.nl
Sponsor commissie Frans ter Linden f.terlinden@svnootdorp.nl
VVSV   bestuur@vvsv.nl
Vrijwilligers beleid (HVC) Adrie Lugtigheid hvc@svnootdorp.nl
Communicatie & PR Frans ter Linden f.terlinden@svnootdorp.nl
Webcommissie Ralph Blokker
Paul Nieuwdorp
webmasters@svnootdorp.nl
ICT Commissie Frans ter Linden
Mike Snaaijer
Olivier van der Wiele
ictcommissie@svnootdorp.nl
Interne Organisatie Frans ter Linden f.terlinden@svnootdorp.nl
Contractbeheer (excl sponsors) John Smits j.smits@svnootdorp.nl
Vertrouwenspersoon Wim Nederlof vertrouwenspersoon@svnootdorp.nl

 
 
 
Functie Naam + Telefoonnummer Email

Hoofd Jeugd Opleiding

Björn Raven

hjo@svnootdorp.nl

bjornraven@svnootdorp.nl

Technisch Jeugd coordinator
Bovenbouw (019 - 013)
Jan Polderman
06-26010534
tjc-bb@svnootdorp.nl
Technisch Jeugd coordinator
Onderbouw (012 - mini)
Maurice Verweij tjc-ob@svnootdorp.nl
     
Hoofdtrainer O19 Randy Stanneveld hoofdtrainer-jo19@svnootdorp.nl
Hoofdtrainer O17 Richard Urgert hoofdtrainer-jo17@svnootdorp.nl
Hoofdtrainer O16 Jeroen Struijs hoofdtrainer-jo16@svnootdorp.nl
Hoofdtrainer O15 Kyle Stoop hoofdtrainer-jo15@svnootdorp.nl
Hoofdtrainer O13 Randy Mackaay hoofdtrainer-jo13@svnootdorp.nl
Hoofdtrainer O12 Bart van Amerongen hoofdtrainer-jo12@svnootdorp.nl
Hoofdtrainer O11

Wesley Mackaay

hoofdtrainer-jo11@svnootdorp.nl
Hoofdtrainer O10 Thomas Boutestijn hoofdtrainer-jo10@svnootdorp.nl
Hoofdtrainer 09 Marlon Sichtman hoofdtrainer-jo9@svnootdorp.nl
Hoofdtrainer O8 Juliët Hartlieb hoofdtrainer-jo8@svnootdorp.nl
Hoofdtrainer O7/mini's Geo Aldershof hoofdtrainer-mini@svnootdorp.nl
Hoofd Keepersacademie Shay Noorlander keepertraining@svnootdorp.nl
     
Groepsleider O19

Ralph Blokker
06-46276031

Raymond van Wensveen
06-30993339

groepsleider-jo19@svnootdorp.nl
Groepsleider O17 & O16 Arthur Kerkhof
06-58706938

Marco Saas
06-57594114

groepsleider-jo17@svnootdorp.nl

groepsleider-jo16@svnootdorp.nl

Groepsleider O15 Leontine Winkelhagen
06-20045989
groepsleider-jo15@svnootdorp.nl


Groepsleider O14

Ferry van Ruitenbeek
06-15111336

Leontine Winkelhagen
06-20045989

groepsleider-jo14@svnootdorp.nl
Groepsleider O13

Leontine Winkelhagen
06-20045989

groepsleider-jo13@svnootdorp.nl
Groepsleider O12

Saskia van den Akker
06-24238427

groepsleider-jo12@svnootdorp.nl
Groepsleider 011 Saskia van den Akker
06-24238427
groepsleider-jo11@svnootdorp.nl
Groepsleider O10 & O9 & O8

Marieke van Winden
06-24897277

Merel Eilander
06-36141165

 

groepsleider-jo10-jo9-jo8@svnootdorp.nl

Groepsleider O7 & mini's Ivo Eimermann
06-10079961
groepsleider-jo7@svnootdorp.nl
groepsleider-mini@svnootdorp.nl



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!